ZOBACZ JAK INNI OCENIAJĄ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI

Korzystamy z usług biura Tax Wizard od początku naszej działalności, tj. od 2009 r.
Gruntowna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rzetelne prowadzenie obsługi księgowej , zapewnia naszej spółce komfortowe i spokojne prowadzenie działalności.

GW Energy sp. z o. o.

Nasza agencja współpracuje z biurem rachunkowych Tax Wizard od momentu powstania w 2006 roku. Pani Agnieszka Buczyńska zapewnia nam rzetelną i w pełni profesjonalną obsługę, a prowadzona przez nią dokumentacja podatkowa naszej firmy jest bez zarzutu.
Jesteśmy zadowoleni z jakości naszej długoletniej współpracy i z całą pewnością polecamy usługi Tax Wizard.

[About.Design] architecture and graphic design

Z firmą Tax Wizard Agnieszka Buczyńska współpracuję od 2011 roku. W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i co najważniejsze, pełnym wsparciem we wszystkich sprawach podatkowych mojej firmy.
Pani Agnieszka Buczyńska zawsze służy pomocą i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków.
Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym którzy mają już uznaną pozycję na rynku.

Drukarnia A&Z Andrzej Zieliński

Chcesz szybko dojechać do naszego biura? Kliknij tutaj.

Biuro rachunkowe z najwyższej półki. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i ogrom wiedzy. Godne zaufania. Przez wiele lat współpracy nasza firma nie zwiodła się na Tax Wizard ani razu. Przy takiej obsłudze można naprawdę spać spokojnie. Polecam każdemu przedsiębiorcy!

MAMBRA Brafitting

Z pełnym przekonaniem polecamy biuro rachunkowe Tax Wizard prowadzone przez Agnieszkę Buczyńską. Współpracujemy od 2009 r. i tylko dzięki profesjonalizmowi i wiedzy Pani Agnieszki, przez gąszcz sprawozdań i podatków idziemy w poczuciu bezpieczeństwa, że wszystko jest zgodne z obowiązującymi przepisami. Zawsze pomocna, świetny kontakt, jeśli więc zastanawiasz się czy powierzyć księgowość firmie Tax Wizard, możemy śmiało powiedzieć, że warto.

Fundacja KARUNA – Ludzie dla Zwierząt

Od 2009 roku korzystamy z kompleksowej obsługi rachunkowo – podatkowej w biurze Tax Wizard, która prowadzona jest bez zarzutu, z zachowaniem najwyższej staranności i dokładności. Właścicielka biura, Pani Agnieszka Buczyńska, jest osobą o wysokich kompetencjach i ogromnej wiedzy z zakresu księgowości i prawa podatkowego. Nasza działalność to kontrakty z firmami polskimi, a także z terenu UE oraz spoza niej, co wymaga szerokiej znajomości uregulowań podatkowych. Biuro Tax Wizard w pełni odpowiada naszym potrzebom w tym zakresie.

HSTC sp. z o. o.